0

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe — sposób na promocję firmy i nie tylk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych Klientów ma ograniczony budżet na promocję swojej działalności. To w pełni zrozumiała sytuacja, zwłaszcza w obecnych czasach. Mając to na uwadze, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty kalendarze wieloplanszowe, które według nas są świetnym sposobem na reklamę firm, towarów i usług niskim kosztem. Te ciekawe gadżety reklamowe możemy wykorzystać jako podarunek dla stałych klientów, gratis do zakupionych produktów lub upominek dla pracowników. Niezależnie od tego, gdzie i komu zostaną wręczone, z całą pewnością przyniosą zamierzony efekt — sprawią radość, a przy tym zapewnią promocję firmy. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Szukasz upominku dla swoich klientów? Sprawdź bogatą ofertę kalendarzy wieloplanszowych!

Z uwagi na to, że potrzeby konsumentów są rozmaite, zadbaliśmy o różnorodność naszego asortymentu. Proponujemy m.in. kalendarze reklamowe, artystyczne, notatnikowe i wiele innych. Różnią się one nie tylko stroną graficzną, ale też formatem. Jednym z hitów naszej oferty są kalendarze czterodzielne posiadające cztery plansze, dzięki którym mogą jednocześnie przedstawiać miesiąc aktualny, poprzedni i dwa kolejne. Jesteśmy też w stanie przygotować spersonalizowane kalendarze wieloplanszowe, dlatego, jeśli w kategorii nie znajdujesz modeli spełniających Twoje oczekiwania — skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy Ci wszystkie możliwe rozwiązania.

Kalendarze reklamowe to nie wszystko

Nie musisz być przedsiębiorcą, żeby chcieć skorzystać z naszych propozycji, to oczywiste. Przygotowaliśmy też ofertę dla rodzin, którym zależy na kalendarzu wypełnionym rodzinnymi fotografiami. Gorąco zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby. Odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, podpowiemy, który format będzie najlepszy. Serdecznie zapraszamy.


Wieloplanszowe Kategorie

Kontakt ze sklepem