0

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe

W biurze, w urzędzie, w salonie kosmetycznym, warsztacie samochodowym, sali konferencyjnej, w młodzieżowym pokoju, a nawet kuchni — kalendarze plakatowe można spotkać niemal wszędzie. Te ponadczasowe, pasujące praktycznie do każdego rodzaju wnętrza gadżety z całorocznym kalendarium to nie tylko funkcjonalne dodatki, ale ciekawa forma reklamy, która przyciąga oko.

Klasyczne kalendarze plakatowe — połączenie reklamy, informacji i przedmiotu codziennego użytku

Dzięki personalizacji, kalendarze plakatowe stanowią skuteczne i tanie narzędzie marketingowe. Kalendarze z plakatem poza kalendarium, a więc datami, nazwami dni czy dodatkowymi informacjami w postaci imienin lub dni świątecznych, zawierają również różnego rodzaju ilustracje, loga lub dane kontaktowe, Są więc idealne jako nośniki reklamowe. Na ich powierzchni można umieścić dowolne zdjęcie, interesującą grafikę czy informacje o działalności swojej firmy. Mogą być praktycznym upominkiem dla kontrahentów, pracowników lub klientów.

Reklamowe kalendarze plakatowe — przekaż najważniejsze informacje o firmie w atrakcyjny wizualnie sposób

W Centrum Poligrafii przygotowaliśmy szeroką ofertę kalendarzy plakatowych o standardowych formatach A1 i B1. Wszystkie nasze wyroby wyróżniają się przejrzystym układem, są starannie zaprojektowane, wyprodukowane z dbałością o wykończenia oraz wykonane zgodnie z najnowszą technologią druku. Proponujemy zarówno gotowe kalendarze, jak i produkty na zamówienie. Jesteśmy przekonani, że kalendarze plakatowe dostępne w naszym sklepie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wybierz nasze kalendarze plakatowe, a gwarantujemy, że staną się atrakcyjną wizytówką Twojego przedsiębiorstwa i przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień oraz kontaktu.


Plakatowe Kategorie

Kontakt ze sklepem