0

Kalendarze książkowe uniwersalne

Kalendarze książkowe uniwersalne

Jesteś miłośnikiem planowania? Uwielbiasz najwyższej jakości artykuły papiernicze służące do zapisywania tego, co przychodzi Ci do głowy? Wierzymy, że elegancki kalendarz książkowy w solidnej oprawie spełni Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się nie tylko dużą starannością wykonania, ale wpisują się również w aktualną estetykę, prezentując się niezwykle stylowo. Zaopatrz się w praktyczny kalendarz z wygodnym rozkładem, tak abyś mógł w nim zapisywać to, na co masz ochotę.

Centrum Poligrafii — wyjątkowe kalendarze książkowe na wyciągnięcie ręki

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, proponujemy eleganckie kalendarze w dwóch formatach — A5 i B6. Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim dobrze przemyślany układ, obejmujący kalendarium miesięczne oraz tygodniowe ze stroną na notatki. Ponadto są one też wyposażone w wygodny spis treści z numeracją stron, tabele sekcji tematyczno-zadaniowych, a także planer roczny i kwartalny, pozwalający na bieżąco monitorować swoje postępy w konkretnych dziedzinach. Dla większej swobody zapisywania w kalendarzu znajdziesz też notatnik w kropki z datownikiem oraz krótką instrukcję użytkowania.

Kalendarz książkowy na zamówienie — czy warto?

Zastanawiasz się nad złożeniem większego zamówienia, a może zależy Ci na nieznacznej ingerencji w zawartość produktu? Z przyjemnością poznamy Twoje wszystkie wymagania, starając się dopasować ofertę do konkretnych potrzeb. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak uniwersalnym, a zarazem praktycznym akcesorium są kalendarze, dlatego znajdziesz u nas rozbudowany asortyment obejmujący wiele modeli eleganckich kalendarzy książkowych. Przekonaj się sam!

Jedyne w swoim rodzaju kalendarze — tylko u nas

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas produkty, jest przede wszystkim wysoka jakość wykonania obejmująca zarówno wnętrze, jak i oprawę kalendarzy książkowych. Zwykle są one zamknięte w termoprzebarwialnym tworzywie skórpopodobnym, które tworzy wrażenie skóry naturalnej. Nie bez znaczenia jest również niezwykle funkcjonalne wnętrze oraz praktyczna, służąca do zaznaczania wstążka. Zachęcamy do zakupu kalendarza książkowego A5 lub B6 właśnie u nas!


Książkowe Uniwersalne Kategorie

Kontakt ze sklepem